ZÁPAS
05.06.18 | kvalifik. | Eri Shimizu | Da Hye Kim | 6-4, 3-1, - skreč | Sangju | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Eri Shimizu | Da Hye Kim | |
1. podanie % | 35/43 (81%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/35 (69%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/8 (38%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 21/37 (57%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané body celkom | 48/80 (60%) | 32/80 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eri Shimizu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eri Shimizu | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eri Shimizu | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eri Shimizu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eri Shimizu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Da Hye Kim | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eri Shimizu vs. Da Hye Kim - Vzájomné zápasy
05.06.18 | kvalifik. | Eri Shimizu | Da Hye Kim | 6-4, 3-1, Da Hye Kim - skreč | detail zápasu | Sangju | tvrdý I. |
Eri Shimizu form & Da Hye Kim form
Eri Shimizu - posledné zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hiromi Abe | 6-0, 6-71, 14-12 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W50 Kashiwa - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Da Hye Kim - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.19 štvrťfinále | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detail zápasu |