Japonsko
17.02.94, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Japonsko
19.12.87, 36 rokov
Japonsko
28.05.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Japonsko
05.07.82, 41 rokov
170 cm
57 kg
Hrá pravou rukou
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya vs. Shuko Aoyama/Junri Namigata - Vzájomné zápasy
17.11.14 | finále | Eri Hozumi/Makoto Ninomiya | Shuko Aoyama/Junri Namigata | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Toyota | koberec |
14.10.13 | semifinále | Eri Hozumi/Makoto Ninomiya | Shuko Aoyama/Junri Namigata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Makinohara | tráva |
Eri Hozumi form & Shuko Aoyama form
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya - posledné zápasy
Miami - tvrdý |
21.03.24 1. kolo | vs. Miyu Kato/Aldila Sutjiadi | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
Indian Wells - tvrdý |
11.03.24 2. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia/Taylor Townsend | 6-73, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
10.03.24 1. kolo | vs. Caroline Garcia/Yifan Xu | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
San Diego - tvrdý |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Storm Hunter/Katerina Siniakova | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
27.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang/Yifan Xu | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
Dubai - tvrdý |
18.02.24 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich/Laura Siegemund | 6-0, 5-7, 6-10 | | detail zápasu |
Doha - tvrdý |
14.02.24 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri/Hanyu Guo | 4-6, 1-6 | | detail zápasu |
12.02.24 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
Cluj-Napoca - tvrdý I. |
08.02.24 štvrťfinále | vs. Harriet Dart/Tereza Mihalikova | 6-2, 3-6, 8-10 | | detail zápasu |
07.02.24 1. kolo | vs. Oksana Kalashnikova/Samantha Murray | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
Linz - tvrdý I. |
31.01.24 štvrťfinále | vs. Elisabetta Cocciaretto/Martina Trevisan | 6-4, 1-6, 9-11 | | detail zápasu |
30.01.24 1. kolo | vs. Elixane Lechemia/Olivia Nicholls | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Melbourne - tvrdý |
20.01.24 2. kolo | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
18.01.24 1. kolo | vs. Sophie Chang/Alycia Parks | 4-6, 7-5, 7-65 | | detail zápasu |
Hobart - tvrdý |
12.01.24 semifinále | vs. Hao-Ching Chan/Giuliana Olmos | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
10.01.24 štvrťfinále | vs. Kimberly Birrell/Olivia Gadecki | 7-65, 6-4 | | detail zápasu |
08.01.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen/Yanina Wickmayer | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
Brisbane - tvrdý |
03.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Potapova/Yana Sizikova | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
W100 Takasaki - tvrdý |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens/Anastasia Tikhonova | 6-72, 2-6 | | detail zápasu |
21.11.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang/Chia Yi Tsao | 7-63, 6-3 | | detail zápasu |
W100 Takasaki - tvrdý |
17.11.23 semifinále | vs. Momoko Kobori/Ayano Shimizu | 5-7, 6-4, 8-10 | | detail zápasu |
16.11.23 štvrťfinále | vs. Kateryna Volodko/Carol Zhao | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
15.11.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono/Natalija Stevanovic | 7-62, 7-64 | | detail zápasu |
Nanchang - tvrdý |
22.10.23 finále | vs. Laura Siegemund/Vera Zvonareva | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
20.10.23 semifinále | vs. Hanyu Guo/Xinyu Jiang | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Maria Camila Osorio Serrano/Diana Shnaider | 6-2, 1-6, 10-7 | | detail zápasu |
16.10.23 1. kolo | vs. Yiming Dang/Fang Ying Xun | 7-64, 6-2 | | detail zápasu |
Seoul - tvrdý |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Sofia Kenin/Alycia Parks | 6-4, 6-72, 6-10 | | detail zápasu |
09.10.23 1. kolo | vs. Quinn Gleason/Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 10-3 | | detail zápasu |
Tokyo - tvrdý |
30.09.23 finále | vs. Ulrikke Eikeri/Ingrid Neel | 6-3, 5-7, 5-10 | | detail zápasu |
Shuko Aoyama/Junri Namigata - posledné zápasy
Toyota - koberec |
17.11.14 štvrťfinále | vs. Rika Fujiwara/Yu-Chieh Hsieh | 5-7, 6-2, 10-8 | | detail zápasu |
17.11.14 semifinále | vs. Xinyun Han/Noppawan Lertcheewakarn | 6-75, 7-65, 10-2 | | detail zápasu |
17.11.14 finále | vs. Eri Hozumi/Makoto Ninomiya | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
17.11.14 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum/Tamarine Tanasugarn | 6-1, 2-6, 11-9 | | detail zápasu |
Hamamatsu - tráva |
21.10.13 semifinále | vs. Kanae Hisami/Mari Tanaka | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
21.10.13 finále | vs. Belinda Bencic/Sofia Shapatava | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
21.10.13 1. kolo | vs. Nana Miyakawa/Emi Yamaguchi | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
21.10.13 štvrťfinále | vs. Yoshimi Kawasaki/Yumi Nakano | 7-63, 6-0 | | detail zápasu |
Makinohara - tráva |
14.10.13 štvrťfinále | vs. Nao Hibino/Su Jeong Jang | 2-6, 6-1, 10-3 | | detail zápasu |
14.10.13 semifinále | vs. Eri Hozumi/Makoto Ninomiya | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
14.10.13 1. kolo | vs. Nozomi Kawai/Rio Suzuki | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
Makinohara - tráva |
15.10.12 štvrťfinále | vs. Eri Hozumi/Miyu Kato | - Shuko Aoyama/Junri Namigata - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
15.10.12 1. kolo | vs. Alexa Glatch/Ksenia Lykina | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Kurume - tráva |
14.05.12 1. kolo | vs. Xinyun Han/Sheng-Nan Sun | 6-73, 6-2, 8-10 | | detail zápasu |
Fukuoka - tráva |
07.05.12 1. kolo | vs. Chin-Wei Chan/Wen-Hsin Hsu | 6-2, 6-77, 10-12 | | detail zápasu |
Gifu - tvrdý |
30.04.12 štvrťfinále | vs. Wan-Ting Liu/Yifan Xu | 6-3, 4-6, 4-10 | | detail zápasu |
30.04.12 1. kolo | vs. Noppawan Lertcheewakarn/Tamarine Tanasugarn | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
Bundaberg - antuka |
26.03.12 finále | vs. Sacha Jones/Sally Peers | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
26.03.12 1. kolo | vs. Miharu Imanishi/Ashley Keir | 6-2, 6-0 | | detail zápasu |
26.03.12 štvrťfinále | vs. Nicole Hoynaski/Elizabeth James | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
26.03.12 semifinále | vs. Chieh-Yu Hsu/Akiko Omae | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
Ipswich - antuka |
19.03.12 1. kolo | vs. Stephanie Bengson/Tyra Calderwood | 0-6, 6-1, 11-9 | | detail zápasu |
19.03.12 štvrťfinále | vs. Jessica Moore/Viktorija Rajicic | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
19.03.12 semifinále | vs. Jennifer Elie/Isabella Holland | 7-64, 6-2 | | detail zápasu |
19.03.12 finále | vs. Monique Adamczak/Sandra Zaniewska | 5-7, 4-6 | | detail zápasu |