ZÁPAS
14.05.19 | kvalifik. | Enola Chiesa | Veronika Pepelyaeva | 1-6, 6-4, 10-6 | W15 Barletta | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.08.01, 22 rokov
03.08.01, 22 rokov
Enola Chiesa vs. Veronika Pepelyaeva - Vzájomné zápasy
14.05.19 | kvalifik. | Enola Chiesa | Veronika Pepelyaeva | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | W15 Barletta | antuka |
Enola Chiesa form & Veronika Pepelyaeva form
Enola Chiesa - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Veronika Pepelyaeva - posledné zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.20 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.12.19 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - skreč | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - skreč | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu |