ZÁPAS
04.02.20 | kvalifik. | Enola Chiesa | Marta Reboredo Montesdeoca | 6-2, 6-4 | W15 Palmanova | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
10.03.03, 21 rokov
10.03.03, 21 rokov
Enola Chiesa vs. Marta Reboredo Montesdeoca - Vzájomné zápasy
04.02.20 | kvalifik. | Enola Chiesa | Marta Reboredo Montesdeoca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Palmanova | antuka |
Enola Chiesa form & Marta Reboredo Montesdeoca form
Enola Chiesa - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Marta Reboredo Montesdeoca - posledné zápasy
W60 San - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Estela Perez-Somarriba | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Charlotte Florent | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Freia Lawrence | 6-0, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Paloma Perez Bota | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.18 kvalifik. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Ioana Gheorghita | 2-6, 1-6 | detail zápasu |