ZÁPAS
08.12.19 | 1. kolo kval. | Emma Raducanu | Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-0 | W25 Pune | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Emma Raducanu | Akanksha Dileep Nitture | |
1. podanie % | 22/32 (69%) | 28/39 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/22 (100%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 24/39 (62%) | 4/32 (13%) |
Vyhrané body celkom | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Emma Raducanu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Akanksha Dileep Nitture | |
0-0 | ||
Emma Raducanu | 3-1 | |
4-1 | Akanksha Dileep Nitture | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Emma Raducanu | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Akanksha Dileep Nitture | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Emma Raducanu | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Akanksha Dileep Nitture | |
Emma Raducanu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Akanksha Dileep Nitture | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Emma Raducanu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
08.03.03, 21 rokov
08.03.03, 21 rokov
Emma Raducanu vs. Akanksha Dileep Nitture - Vzájomné zápasy
08.12.19 | 1. kolo kval. | Emma Raducanu | Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Pune | tvrdý |
Emma Raducanu form & Akanksha Dileep Nitture form
Emma Raducanu - posledné zápasy
Stuttgart - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Linda Noskova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 | vs. Diane Parry | 4-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
12.04.24 | vs. Caroline Garcia | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-0, Dayana Yastremska - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 7-65, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.03.23 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
05.01.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-0, 5-7, 0-0, - Emma Raducanu - skreč | detail zápasu | |
03.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
24.09.22 semifinále | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 0-3, - Emma Raducanu - skreč | detail zápasu | |
23.09.22 štvrťfinále | vs. Magda Linette | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu |
Akanksha Dileep Nitture - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | Sharrmadaa Baluu - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Joell Nichole | 5-7, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Arthi Muniyan | 6-2, 6-78, 10-8 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Harshini Viswanadh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nikita Liebkind | 7-66, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Badman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Pimmada Lim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Yatawee Chimchum | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Nanere | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |