INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sai Chamarthi vs. Emily Webley-Smith - Vzájomné zápasy
22.03.17 | 1. kolo | Emily Webley-Smith | Sai Chamarthi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
10.11.14 | 1. kolo | Emily Webley-Smith | Sai Chamarthi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Mumbai | tvrdý |
Sai Chamarthi form & Emily Webley-Smith form
Sai Chamarthi - posledné zápasy
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
20.12.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
12.12.22 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Jostana Madane | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Chennai - tvrdý | ||||
10.09.22 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
04.03.22 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Vanshita Pathania | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-76, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Shruti Ahlawat | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Sudipta Kumar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Emily Webley-Smith - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |