ZÁPAS
30.10.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | Nantes | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
07.06.00, 23 rokov
07.06.00, 23 rokov
Emily Webley-Smith vs. Juliette Mazzoni - Vzájomné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Nantes | tvrdý I. |
Emily Webley-Smith form & Juliette Mazzoni form
Emily Webley-Smith - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Juliette Mazzoni - posledné zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 kvalifik. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu |