Francúzsko
04.04.97, 26 rokov
04.04.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Pauline Courcoux vs. Emily Seibold - Vzájomné zápasy
28.01.19 | kvalifik. | Emily Seibold | Pauline Courcoux | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Pauline Courcoux form & Emily Seibold form
Pauline Courcoux - posledné zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Emily Seibold - posledné zápasy
W15 Sao - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-2, 6-1 | detail zápasu |