ZÁPAS
09.09.19 | kvalifik. | Emily Casteleyn | Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | W15 Dijon | antuka |
ŠTATISTIKY
Emily Casteleyn | Amandine Monnot | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 26/55 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/32 (66%) | 18/26 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/23 (65%) | 8/29 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 29/55 (53%) | 19/55 (35%) |
Vyhrané body celkom | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Belgicko
08.02.96, 28 rokov
08.02.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Emily Casteleyn vs. Amandine Monnot - Vzájomné zápasy
09.09.19 | kvalifik. | Emily Casteleyn | Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Dijon | antuka |
Emily Casteleyn form & Amandine Monnot form
Emily Casteleyn - posledné zápasy
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Amandine Monnot - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 3-0, Silvia Ambrosio - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Emma Lene | Emma Lene - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-75, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Mcdonald | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | Anna Ozerova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-63, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 4-3, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Robin Anderson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sana Garakani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Amelia Rajecki | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-4 | detail zápasu |