ZÁPAS
05.08.20 | 1. kolo | Emily Appleton | Summer Yardley | 6-2, 6-2 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Emily Appleton | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Summer Yardley | |
0-0, 30-0 | ||
Emily Appleton | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Summer Yardley | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Emily Appleton | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
Emily Appleton | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Summer Yardley | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Summer Yardley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Emily Appleton | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Emily Appleton | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Summer Yardley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40 | ||
2-1 | Summer Yardley | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
Emily Appleton | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Summer Yardley | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Emily Appleton | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], A-40 | ||
5-2 | Summer Yardley | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
28.01.00, 24 rokov
28.01.00, 24 rokov
Emily Appleton vs. Summer Yardley - Vzájomné zápasy
05.08.20 | 1. kolo | Emily Appleton | Summer Yardley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Emily Appleton form & Summer Yardley form
Emily Appleton - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Gaelle Desperrier | 6-4, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Aravane Rezai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eva Busaad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Summer Yardley - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Olivia Bergler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-63, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jael Molongo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Natal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 2-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Carla Tomai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 7-67, 9-11 | detail zápasu |