Belgicko
19.06.97, 26 rokov
19.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.04.00, 23 rokov
26.04.00, 23 rokov
Aurore Felsenhart vs. Emilia Gaelle Dejonckheere - Vzájomné zápasy
20.01.18 | 1. kolo kval. | Emilia Gaelle Dejonckheere | Aurore Felsenhart | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Aurore Felsenhart form & Emilia Gaelle Dejonckheere form
Aurore Felsenhart - posledné zápasy
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Palumbo | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Amber Washington | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 4-3, Laetitia Pulchartova - skreč | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Syuzen Afifi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santarem - tvrdý | ||||
02.09.18 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Emilia Gaelle Dejonckheere - posledné zápasy
Koksijde - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.01.18 kvalifik. | vs. Juliana Valero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Aurore Felsenhart | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jo Weisen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vinnik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-79, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Trigaux | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Christina Wolfgruber | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Mariana Correa | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Arevik Tumanyan | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Valentina Mokrova | 5-5, - Emilia Gaelle Dejonckheere - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Sabina Alash | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | -def. | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Talieu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Luna Meers | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Margaux Bovy | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Victoria Smirnova | 4-6, 0-6 | detail zápasu |