ZÁPAS
15.03.19 | štvrťfinále | Emeline Dartron | Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | W15 Gonesse | antuka |
ŠTATISTIKY
Emeline Dartron | Sara Cakarevic | |
1. podanie % | 34/51 (67%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/52 (48%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkom | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emeline Dartron | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emeline Dartron | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Emeline Dartron vs. Sara Cakarevic - Vzájomné zápasy
15.03.19 | štvrťfinále | Emeline Dartron | Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Gonesse | antuka |
Emeline Dartron form & Sara Cakarevic form
Emeline Dartron - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Sara Cakarevic - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 4-6, 3-6 | detail zápasu |