ZÁPAS
23.04.19 | 1. kolo | Emeline Dartron | Marie-Charlot Lonnemann | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Emeline Dartron | Marie-Charlot Lonnemann | |
1. podanie % | 26/52 (50%) | 25/57 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/26 (65%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/26 (54%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/57 (49%) | 21/52 (40%) |
Vyhrané body celkom | 59/109 (54%) | 50/109 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Marie-Charlot Lonnemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
11.09.98, 25 rokov
11.09.98, 25 rokov
Emeline Dartron vs. Marie-Charlot Lonnemann - Vzájomné zápasy
23.04.19 | 1. kolo | Emeline Dartron | Marie-Charlot Lonnemann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Emeline Dartron form & Marie-Charlot Lonnemann form
Emeline Dartron - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Marie-Charlot Lonnemann - posledné zápasy
W15 Erwitte - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Isabella Harvison | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Marina De Diego Quinones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Merle Herold | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Youmi Zhuoma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Segarelli | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Johanna Meier | 1-6, 4-6 | detail zápasu |