ZÁPAS
25.04.19 | 2. kolo | Emeline Dartron | Emma Lene | 6-4, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Emeline Dartron | Emma Lene | |
1. podanie % | 30/46 (65%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/30 (87%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/48 (48%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emeline Dartron | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Emma Lene | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emeline Dartron | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Emma Lene | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Emeline Dartron vs. Emma Lene - Vzájomné zápasy
31.10.22 | kvalifik. | Emma Lene | Emeline Dartron | 7-63, 6-3 | detail zápasu | W60 Nantes | tvrdý I. |
25.04.19 | 2. kolo | Emeline Dartron | Emma Lene | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Emeline Dartron form & Emma Lene form
Emeline Dartron - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Emma Lene - posledné zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - Emma Lene - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu |