Rumunsko
14.03.97, 27 rokov
14.03.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
05.09.94, 29 rokov
05.09.94, 29 rokov
Emel Abibula vs. Melisa Martinov - Vzájomné zápasy
26.08.13 | 1. kolo kval. | Emel Abibula | Melisa Martinov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Mamaia | antuka |
Emel Abibula form & Melisa Martinov form
Emel Abibula - posledné zápasy
Targu Jiu - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Nikola Dolakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.07.15 2. kolo kval. | vs. Nikola Horakova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sibiu - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Luana Stanciu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.14 kvalifik. | vs. Iuliana Oante | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Elena Jetcheva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.14 1. kolo | vs. Cristina Moroi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.14 kvalifik. | vs. Ioana Florentina Popescu | 7-67, 4-1, Ioana Florentina Popescu - skreč | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Ioana Buzelan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Iuliana Oante | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Marina Cozac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
26.08.13 2. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Melisa Martinov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 0-6, 0-2, - Emel Abibula - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.06.13 kvalifik. | vs. Roberta Maria Naicu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.13 1. kolo kval. | vs. Mariya Sukhareva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.13 1. kolo | vs. Oana Danescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Louisa Alex Codreanu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.11 1. kolo kval. | vs. Arantxa Andrady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Ioana-Laura Alecsiu | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.05.11 2. kolo kval. | vs. Andreea Ana Buiculescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.11 kvalifik. | vs. Ana Mihaela Vladutu | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Melisa Martinov - posledné zápasy
Galati - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Ksenia Gaydarzhi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Parviz | 5-2, Yasmeen Parviz - skreč | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 5-7, - Melisa Martinov - skreč | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Jasmine Marina Coteanu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Simona Ionescu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Eszter Zador | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Natalie Suk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sibiu - antuka | ||||
26.05.14 kvalifik. | vs. Adelina Cucerzan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.14 1. kolo | vs. Elena Bogdan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.14 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.11.13 kvalifik. | vs. Camille Cheli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.13 1. kolo kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.11.13 kvalifik. | vs. Martine Ditlev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.13 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burgas - antuka | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ruse - antuka | ||||
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Albena - antuka | ||||
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
23.09.13 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.13 2. kolo kval. | vs. Marina Raluca Tudorache | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Alina Karazhova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.13 2. kolo kval. | vs. Hilda Melander | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Emel Abibula | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 0-6 | detail zápasu |