Veľká Británia
28.12.98, 25 rokov
28.12.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ema Lazic vs. Katharina Hering - Vzájomné zápasy
06.02.17 | 1. kolo kval. | Ema Lazic | Katharina Hering | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Edgbaston | tvrdý I. |
Ema Lazic form & Katharina Hering form
Ema Lazic - posledné zápasy
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Nathalie Johansson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Nathalie Johansson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Eimear Maher | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Eimear Maher | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Nathalie Johansson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ksenia Milevskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nicole Coopersmith | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Stephanie Luk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Joanna Dobrowolska | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Csilla Argyelan | 2-6, - Ema Lazic - skreč | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Martina Zerulo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Manisha Foster | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
21.12.16 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.16 1. kolo | vs. Salma Ziouti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.16 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Katharina Hering - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |