Poľsko
26.02.99, 25 rokov
17 763 $
26.02.99, 25 rokov
17 763 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
25.02.03, 21 rokov
25.02.03, 21 rokov
Daria Kuczer vs. Ema Bolebruchova - Vzájomné zápasy
23.07.19 | kvalifik. | Daria Kuczer | Ema Bolebruchova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Bytom | antuka |
23.09.18 | 1. kolo kval. | Daria Kuczer | Ema Bolebruchova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Brno | antuka |
Daria Kuczer form & Ema Bolebruchova form
Daria Kuczer - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - skreč | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-79, 3-6 | detail zápasu |
Ema Bolebruchova - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu |