ZÁPAS
08.03.20 | 1. kolo kval. | Ema Bolebruchova | Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovensko
25.02.03, 21 rokov
25.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.07.00, 23 rokov
24.07.00, 23 rokov
Ema Bolebruchova vs. Adelina Krueger - Vzájomné zápasy
08.03.20 | 1. kolo kval. | Ema Bolebruchova | Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Ema Bolebruchova form & Adelina Krueger form
Ema Bolebruchova - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Adelina Krueger - posledné zápasy
W60 Bellinzona - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | detail zápasu |