INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elyne Boeykens vs. Michaela Honcova - Vzájomné zápasy
06.07.15 | 2. kolo | Elyne Boeykens | Michaela Honcova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Knokke | antuka |
Elyne Boeykens form & Michaela Honcova form
Elyne Boeykens - posledné zápasy
Vinaros - antuka | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.17 štvrťfinále | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.17 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
13.07.17 štvrťfinále | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.17 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
23.06.17 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.17 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Michaela Honcova - posledné zápasy
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.19 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |