INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elyne Boeykens vs. Joana Eidukonyte - Vzájomné zápasy
31.07.17 | kvalifik. | Elyne Boeykens | Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Bad Saulgau | antuka |
Elyne Boeykens form & Joana Eidukonyte form
Elyne Boeykens - posledné zápasy
Vinaros - antuka | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.17 štvrťfinále | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.17 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
13.07.17 štvrťfinále | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.17 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
23.06.17 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.17 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |