ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Elizaveta Kuznetsova | Sophia Fry | 6-2, 1-6, 12-10 | W15 Savitaipale | antuka |
ŠTATISTIKY
Elizaveta Kuznetsova | Sophia Fry | |
1. podanie % | 35/62 (56%) | 45/65 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/35 (49%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/27 (48%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 34/65 (52%) | 32/62 (52%) |
Vyhrané body celkom | 64/127 (50%) | 63/127 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Elizaveta Kuznetsova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sophia Fry | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A | ||
Elizaveta Kuznetsova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Sophia Fry | |
0-0, 30-0 | ||
Elizaveta Kuznetsova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Sophia Fry | |
0-0 | ||
Elizaveta Kuznetsova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Sophia Fry | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elizaveta Kuznetsova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Sophia Fry | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Elizaveta Kuznetsova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Sophia Fry | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elizaveta Kuznetsova | 0-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-5 | Sophia Fry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elizaveta Kuznetsova | 1-5 | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Sophia Fry | |
0-0, 2-1, 2-2, 4-3, 5-5, 8-5, 8-6, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 9-10 | ||
12-10 |
Rusko
09.04.00, 23 rokov
09.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
31.07.00, 23 rokov
31.07.00, 23 rokov
Elizaveta Kuznetsova vs. Sophia Fry - Vzájomné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Elizaveta Kuznetsova | Sophia Fry | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | W15 Savitaipale | antuka |
Elizaveta Kuznetsova form & Sophia Fry form
Elizaveta Kuznetsova - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Patricija Spaka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lauren Elisabeth Lind | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Pia Brglez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Darya Gaifullina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Aminata Sall | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Vilena Petrova | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Maria Lota Kaul | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Kent | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Giorgia Pigato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Maja Issler | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Sophia Fry - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.22 kvalifik. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
20.05.19 kvalifik. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |