ZÁPAS
15.12.19 | 1. kolo | Eliz Maloney | Maelys Bougrat | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Eliz Maloney | Maelys Bougrat | |
1. podanie % | 40/50 (80%) | 42/61 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/40 (65%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/10 (20%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 37/61 (61%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkom | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eliz Maloney vs. Maelys Bougrat - Vzájomné zápasy
16.12.19 | 1. kolo kval. | Eliz Maloney | Maelys Bougrat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
15.12.19 | 1. kolo | Eliz Maloney | Maelys Bougrat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Eliz Maloney form & Maelys Bougrat form
Eliz Maloney - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Maelys Bougrat - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | detail zápasu |