ZÁPAS
14.07.20 | 1. kolo | Eliz Maloney | Laura Deigman | 6-2, 6-2 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Laura Deigman | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Eliz Maloney | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Laura Deigman | |
0-0, 0-30 | ||
Eliz Maloney | 2-1 | |
0-0, 0-30 | ||
2-2 | Laura Deigman | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliz Maloney | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-2 | Laura Deigman | |
0-0 | ||
Eliz Maloney | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Laura Deigman | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Eliz Maloney | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Laura Deigman | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eliz Maloney | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Laura Deigman | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Eliz Maloney | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Laura Deigman | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Eliz Maloney | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eliz Maloney vs. Laura Deigman - Vzájomné zápasy
14.07.20 | 1. kolo | Eliz Maloney | Laura Deigman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Eliz Maloney form & Laura Deigman form
Eliz Maloney - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Laura Deigman - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-0, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Amelia Rajecki | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Francesca Fusinato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Templeton - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Sabrina Federici | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Samantha Murray | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Mollie Crouch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
27.07.17 štvrťfinále | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.17 štvrťfinále | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.17 2. kolo | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.17 2. kolo | vs. Julie Byrne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
19.07.17 2. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ilkley - tráva | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Surbiton - tráva | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Talya Zandberg | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santarem - tvrdý | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 4-6, 2-6 | detail zápasu |