Eline Audenaert vs. Maria Alexia Gandac 08.07.2019

Eline Audenaert vs. Maria Alexia Gandac 08.07.2019 - W15 Bucharest - porovnanie

ZÁPAS

08.07.191. kolo kval.Eline Audenaert Maria Alexia Gandac 6-4, 5-7, 10-6 Romania W15 Bucharest antuka

ŠTATISTIKY

10-6

Eline Audenaert
Belgicko
31.05.99, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.07.01, 18 rokov







Maria Alexia Gandac
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Eline Audenaert vs. Maria Alexia Gandac - Vzájomné zápasy

08.07.191. kolo kval.Eline AudenaertMaria Alexia Gandac6-4, 5-7, 10-6 detail zápasuRomania W15 Bucharest antuka

Eline Audenaert - posledné zápasy

France W15 Dijon - tvrdý
15.07.19
kvalifik.
vs. Marie Villet0-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ana M Becerra6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
09.07.19
kvalifik.
vs. Jana Bojovic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Alexia Gandac6-4, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
Holland W15 Alkmaar - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Stephanie Judith Visscher6-77, 0-6 prehradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Bente Spee6-3, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Nynke Hamburg6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
30.05.19
2. kolo
vs. Carmen Schultheiss5-7, 1-6 prehradetail zápasu
29.05.19
1. kolo
vs. Sofia Sharonova6-1, 7-63 výhradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Anda Ghinga6-1, 6-1 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Adreanna Christopoulou0-6, 6-1, 10-6 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.05.19
2. kolo
vs. Alice Tubello3-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Francesca Bullani6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Noel Saidenova7-62, 6-2 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Lucia Malinak6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
09.05.19
2. kolo
vs. Lina Glushko2-6, 6-74 prehradetail zápasu
08.05.19
1. kolo
vs. Elpida Malamou6-2, 6-4 výhradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Yarden Akler6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
09.04.19
1. kolo
vs. Maria Tanasescu4-6, 1-6 prehradetail zápasu
08.04.19
kvalifik.
vs. Elena Gemovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
01.04.19
kvalifik.
vs. Andreea Velcea5-7, 3-6 prehradetail zápasu
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Alisa Kummel6-2, 7-63 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
11.03.19
kvalifik.
vs. Dagmar Dudlakova4-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Noelia Bouzo Zanotti3-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
05.03.19
1. kolo
vs. Rosa Vicens Mas3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
23.01.19
1. kolo
vs. Magali Kempen1-6, 0-6 prehradetail zápasu
21.01.19
kvalifik.
vs. Aya El Sayed7-5, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Audrey Dabomve6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Telde - antuka
02.10.18
1. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
21.08.18
1. kolo
vs. Lucie Wargnier5-7, 3-6 prehradetail zápasu

Maria Alexia Gandac - posledné zápasy

Romania W15 Bucharest - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Eline Audenaert4-6, 7-5, 6-10 prehradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
02.10.18
1. kolo
vs. Anna Ukolova0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
10.09.18
kvalifik.
vs. Gabriela Ana Maria Davidescu6-74, 6-2, 2-6 prehradetail zápasu
09.09.18
2. kolo kval.
vs. Kristin Yordanova7-65, 6-1 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Maria Tanasescu5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Romania Arad - antuka
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Alessia Beatrice Ciuca3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Danai Petroula6-75, 4-6 prehradetail zápasu
07.07.18
1. kolo kval.
vs. Adi Spiegelman6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Romania Focsani - antuka
03.07.18
1. kolo
vs. Anastasia Kharitonova2-6, 0-6 prehradetail zápasu
02.07.18
kvalifik.
vs. Ioana Alexandra Negoitescu6-1, 6-1 výhradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Ioana Toanchina7-64, 6-2 výhradetail zápasu
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Isabela Ioana Dima6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Romania Curtea De - antuka
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Veronika Vlkovska2-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Maria Victoria Negoita6-2, 6-2 výhradetail zápasu
<