Rusko
23.10.97, 26 rokov
18 693 $
23.10.97, 26 rokov
18 693 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
01.01.03, 21 rokov
01.01.03, 21 rokov
Elina Nepliy vs. Dooa Akyurek - Vzájomné zápasy
04.02.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Dooa Akyurek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
28.01.19 | 1. kolo kval. | Elina Nepliy | Dooa Akyurek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Elina Nepliy form & Dooa Akyurek form
Elina Nepliy - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Dooa Akyurek - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marwa Hakimi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 6-2, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |