Švajčiarsko
07.08.98, 25 rokov
28 926 $
07.08.98, 25 rokov
28 926 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nicole Gadient vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájomné zápasy
07.06.18 | 2. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Nicole Gadient | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Nicole Gadient form & Eliessa Vanlangendonck form
Nicole Gadient - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |