Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
11.09.96, 27 rokov
11.09.96, 27 rokov
Eleonore Barrere vs. Margaux Brabant - Vzájomné zápasy
06.07.15 | 2. kolo kval. | Eleonore Barrere | Margaux Brabant | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Knokke | antuka |
Eleonore Barrere form & Margaux Brabant form
Eleonore Barrere - posledné zápasy
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Marie Mattel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
12.09.16 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 0-4, - Eleonore Barrere - skreč | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
25.08.16 2. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
03.08.16 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Daniela Nicoara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grand Baie - tvrdý | ||||
24.06.16 štvrťfinále | vs. Snehadevi S Reddy | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.16 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Grand Baie - tvrdý | ||||
16.06.16 2. kolo | vs. Valeria Bhunu | 2-6, 6-2, 6-79 | detail zápasu | |
14.06.16 1. kolo | vs. Sandra Andriamarosoa | 3-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
La Reunion - tvrdý | ||||
10.06.16 štvrťfinále | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Catherine Roche | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Sandra Andriamarosoa | 7-62, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
25.05.16 2. kolo | vs. Mathilde Devits | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.16 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.05.16 štvrťfinále | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.16 2. kolo | vs. Shir Azran | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.16 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-73, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
21.03.16 kvalifik. | vs. Mylene Halemai | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Margaux Brabant - posledné zápasy
Knokke - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Eleonore Barrere | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Jessica Bruehwiler | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.14 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.14 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.10.14 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
18.08.14 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-0, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
18.08.14 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Risako Sugihara | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Innsbruck - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Elena Rief | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Laura Gulbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Rebecca Poikajarvi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rovereto - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.07.14 2. kolo kval. | vs. Anna Turco | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.07.14 kvalifik. | vs. Lena Pacholski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Janneke Wikkerink | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
14.07.14 kvalifik. | vs. Britt Geukens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.14 2. kolo | vs. Carla Touly | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.14 štvrťfinále | vs. Quirine Lemoine | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Lieselot Rommelaere | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.07.14 1. kolo | vs. Laetitia Sarrazin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo | vs. Diana Enache | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Brandy Mina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-1, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.14 kvalifik. | vs. Sandra Jamrichova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Iva Mekovec | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Risako Sugihara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Marija Curnic | 2-4, - Margaux Brabant - skreč | detail zápasu |