INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yukina Saigo vs. Eleonora Molinaro - Vzájomné zápasy
09.03.19 | semifinále | Eleonora Molinaro | Yukina Saigo | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Yukina Saigo form & Eleonora Molinaro form
Yukina Saigo - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Eleonora Molinaro - posledné zápasy
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
11.06.22 semifinále | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.22 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 finále | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.20 semifinále | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
16.02.20 finále | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
25.01.20 štvrťfinále | vs. Julie Gervais | 3-1, Julie Gervais - skreč | detail zápasu |