INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Verena Meliss vs. Eleni Kordolaimi - Vzájomné zápasy
19.07.19 | štvrťfinále | Verena Meliss | Eleni Kordolaimi | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | W25 Imola | koberec |
06.10.16 | 2. kolo | Eleni Kordolaimi | Verena Meliss | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
01.06.15 | 1. kolo | Eleni Kordolaimi | Verena Meliss | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Verena Meliss form & Eleni Kordolaimi form
Verena Meliss - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Eleni Kordolaimi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 štvrťfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |