ZÁPAS
13.03.18 | 1. kolo | Eleni Kordolaimi | Paula Baranano | 6-1, 6-1 | Sao Jose | antuka |
ŠTATISTIKY
Eleni Kordolaimi | Paula Baranano | |
1. podanie % | 26/44 (59%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/26 (92%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/18 (39%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/46 (61%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eleni Kordolaimi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Paula Baranano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Paula Baranano | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Paula Baranano | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eleni Kordolaimi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paula Baranano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Paula Baranano | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Paula Baranano | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eleni Kordolaimi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Eleni Kordolaimi | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Eleni Kordolaimi vs. Paula Baranano - Vzájomné zápasy
01.06.18 | štvrťfinále | Eleni Kordolaimi | Paula Baranano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
13.03.18 | 1. kolo | Eleni Kordolaimi | Paula Baranano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
Eleni Kordolaimi form & Paula Baranano form
Eleni Kordolaimi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 štvrťfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Paula Baranano - posledné zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.06.18 štvrťfinále | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.18 2. kolo | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |