INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Beatrice Lombardo vs. Eleni Kordolaimi - Vzájomné zápasy
15.02.17 | 1. kolo | Eleni Kordolaimi | Beatrice Lombardo | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Beatrice Lombardo form & Eleni Kordolaimi form
Beatrice Lombardo - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | - | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.02.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Eleni Kordolaimi - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 štvrťfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |