Bulharsko
13.08.02, 21 rokov
13.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
27.10.02, 21 rokov
27.10.02, 21 rokov
Elena Trencheva vs. Olivia Malm - Vzájomné zápasy
01.03.20 | 1. kolo kval. | Elena Trencheva | Olivia Malm | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Elena Trencheva form & Olivia Malm form
Elena Trencheva - posledné zápasy
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Anja Draskovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 4-6, 2-5, - Elena Trencheva - skreč | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Kristina Miletic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Franziska Kommer | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Olivia Malm - posledné zápasy
W25 Fort - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Trencheva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Vilena Petrova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Leticia Temirhanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Othilia Brodin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Matilda Lenngren | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 7-62, 6-0 | detail zápasu |