INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Katy Dunne vs. Elena-Teodora Cadar - Vzájomné zápasy
14.04.14 | semifinále | Elena-Teodora Cadar | Katy Dunne | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
02.12.13 | semifinále | Elena-Teodora Cadar | Katy Dunne | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Katy Dunne form & Elena-Teodora Cadar form
Katy Dunne - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
09.02.24 semifinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Elena-Teodora Cadar - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |