ZÁPAS

01.01.70kvalifik.Elena-Teodora CadarCristina Adamescu4-6, 6-4, 6-2 Romania Arad antuka

Elena-Teodora Cadar
Rumunsko
24.02.94, 22 rokov




585
43

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
25.10.95, 21 rokov




650
33

Cristina Adamescu
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Elena-Teodora Cadar vs. Cristina Adamescu - Vzájomné zápasy

05.08.131. koloElena-Teodora CadarCristina Adamescu6-2, 2-6, 6-3 detail zápasuRomania Arad antuka
15.08.11kvalifik.Elena-Teodora CadarCristina Adamescu4-6, 6-4, 6-2 detail zápasuRomania Arad antuka

Elena-Teodora Cadar - posledné zápasy

Egypt Sharm El - tvrdý
25.11.16
štvrťfinále
vs. Sarah-Rebecca Sekulic2-6, 1-6 prehradetail zápasu
24.11.16
2. kolo
vs. Diana Shevchenko6-4, 3-0, Diana Shevchenko - skrečvýhradetail zápasu
22.11.16
1. kolo
vs. Daria Orichkevitch6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
18.11.16
štvrťfinále
vs. Julia Wachaczyk2-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.11.16
2. kolo
vs. Szabina Szlavikovics7-66, 6-2 výhradetail zápasu
15.11.16
1. kolo
vs. Aida Kalimullina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
12.11.16
semifinále
vs. Julia Wachaczyk6-75, 2-6 prehradetail zápasu
11.11.16
štvrťfinále
vs. Bianka Bekefi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.11.16
2. kolo
vs. Aleah Marrow6-3, 6-0 výhradetail zápasu
09.11.16
1. kolo
vs. Diana Shevchenko6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
04.11.16
štvrťfinále
vs. Ana Vrljic3-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.11.16
2. kolo
vs. Claudia Franze6-2, 6-2 výhradetail zápasu
01.11.16
1. kolo
vs. Dan Ni Wang6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
29.10.16
semifinále
vs. Anastasia Pribylova2-6, 3-6 prehradetail zápasu
28.10.16
štvrťfinále
vs. Melanie Klaffner6-3, 7-61 výhradetail zápasu
28.10.16
2. kolo
vs. Shrishti Daas6-0, 6-2 výhradetail zápasu
26.10.16
1. kolo
vs. Alina Zubkova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
17.10.16
1. kolo kval.
vs. Suzy Larkin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.10.16
2. kolo kval.
vs. Giulia Gatto-Monticone5-7, 6-71 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
13.10.16
2. kolo
vs. Barbara Bonic5-7, 1-6 prehradetail zápasu
12.10.16
1. kolo
vs. Dea Herdzelas6-3, 2-1, Dea Herdzelas - skrečvýhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
05.10.16
1. kolo
vs. Ola Abou Zekry3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
27.09.16
1. kolo
vs. Zeel Desai3-6, 6-2, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
23.09.16
štvrťfinále
vs. Britt Geukens3-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.09.16
2. kolo
vs. Mayar Eltony6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.09.16
1. kolo
vs. Melisa Morales6-74, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
17.09.16
semifinále
vs. Zeel Desai2-6, 7-5, 1-6 prehradetail zápasu
16.09.16
štvrťfinále
vs. Akilah James6-4, 6-3 výhradetail zápasu
15.09.16
2. kolo
vs. Kirsten-Andrea Weedon6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.09.16
1. kolo
vs. Elisabeth Chantraine6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Cristina Adamescu - posledné zápasy

Morocco Rabat - antuka
16.11.16
2. kolo
vs. Natalia Orlova2-6, 6-1, 1-6 prehradetail zápasu
15.11.16
1. kolo
vs. Nina Kolar6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
11.11.16
semifinále
vs. Daiana Negreanu1-6, - Cristina Adamescu - skrečprehradetail zápasu
10.11.16
štvrťfinále
vs. Fatma Al Nabhani6-3, 7-5 výhradetail zápasu
09.11.16
2. kolo
vs. Daria Solovyeva6-4, 6-1 výhradetail zápasu
07.11.16
1. kolo
vs. Vasilisa Aponasenko6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
02.11.16
2. kolo
vs. Daria Solovyeva6-73, 3-6 prehradetail zápasu
31.10.16
1. kolo
vs. Lamiaa Aziz2-6, 6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
27.10.16
2. kolo
vs. Eleonora Molinaro0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.10.16
1. kolo
vs. Vanesa Pappa7-60, 6-1 výhradetail zápasu
24.10.16
kvalifik.
vs. Elizabeth Danailova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
19.10.16
1. kolo
vs. Denise-Antonela Stoica3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
15.10.16
semifinále
vs. Agnes Bukta0-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.10.16
štvrťfinále
vs. Ipek Oz3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.10.16
2. kolo
vs. Diana Popescu6-3, 6-0 výhradetail zápasu
11.10.16
1. kolo
vs. Esen Kokce6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
23.09.16
štvrťfinále
vs. Katharina Hobgarski2-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.09.16
2. kolo
vs. Valentina Abrile6-4, 6-1 výhradetail zápasu
20.09.16
1. kolo
vs. Sofia Haydee Nicolini6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
15.09.16
2. kolo
vs. Mariana Drazic6-74, 1-6 prehradetail zápasu
14.09.16
1. kolo
vs. Yifei Yang6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
08.09.16
2. kolo
vs. Ana Savic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.09.16
1. kolo
vs. Emma Lene6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Mamaia - antuka
29.08.16
2. kolo kval.
vs. Mara Vasiliev6-1, 6-0 výhradetail zápasu
29.08.16
kvalifik.
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie4-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.16
1. kolo kval.
vs. Anamaria Vladescu6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
25.08.16
1. kolo
vs. Anastasia Vdovenco6-4, 2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Romania Galati - antuka
19.08.16
štvrťfinále
vs. Julieta Estable4-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.08.16
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
17.08.16
1. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus7-65, 6-1 výhradetail zápasu