INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maryna Chernyshova vs. Elena Malygina - Vzájomné zápasy
30.09.18 | 1. kolo kval. | Elena Malygina | Maryna Chernyshova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Maryna Chernyshova form & Elena Malygina form
Maryna Chernyshova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.22 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 štvrťfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Elena Malygina - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |