ZÁPAS
11.06.12 | 1. kolo kval. | Elena Maltseva | Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-4 | Bukhara | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elena Maltseva vs. Sviatlana Pirazhenka - Vzájomné zápasy
11.06.12 | 1. kolo kval. | Elena Maltseva | Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Bukhara | tvrdý |
Elena Maltseva form & Sviatlana Pirazhenka form
Elena Maltseva - posledné zápasy
Moscow - tvrdý I. | ||||
18.02.13 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 2-6, 0-1, - Elena Maltseva - skreč | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.12 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.12 1. kolo | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
22.10.12 2. kolo | vs. Sandra Roma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - tvrdý | ||||
17.09.12 kvalifik. | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.12 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.12 1. kolo | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
10.09.12 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.12 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
St. Petersburg - antuka | ||||
27.08.12 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.12 kvalifik. | vs. Margarita Khasanova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.12 2. kolo | vs. Alexandra Artamonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
13.08.12 1. kolo kval. | vs. Marina Shamayko | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
30.07.12 2. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.07.12 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bukhara - tvrdý | ||||
11.06.12 kvalifik. | vs. Ofri Lankri | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
11.06.12 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
03.06.12 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
07.05.12 kvalifik. | vs. Veronika Birioukova | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - tvrdý | ||||
30.04.12 1. kolo | vs. Dinara Imazhanova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.12 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - koberec | ||||
19.03.12 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.12 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Yerevan - antuka | ||||
10.10.11 2. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.11 1. kolo | vs. Mariami Skhirtladze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Yerevan - antuka | ||||
03.10.11 kvalifik. | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Sviatlana Pirazhenka - posledné zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |