ZÁPAS
18.11.19 | 2. kolo kval. | Elena Gemovic | Esther Adeshina | 6-0, 3-3, - skreč | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
19.07.00, 23 rokov
19.07.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
04.10.01, 22 rokov
04.10.01, 22 rokov
Elena Gemovic vs. Esther Adeshina - Vzájomné zápasy
18.11.19 | 2. kolo kval. | Elena Gemovic | Esther Adeshina | 6-0, 3-3, Esther Adeshina - skreč | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Elena Gemovic form & Esther Adeshina form
Elena Gemovic - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.23 štvrťfinále | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.23 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Esther Adeshina - posledné zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ali Collins | 6-1, 1-6, 14-16 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 0-6, 3-3, - Esther Adeshina - skreč | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
08.07.17 1. kolo | vs. Marta Paigina | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |