Švajčiarsko
10.02.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Rumunsko
28.03.92, 32 rokov
Švajčiarsko
17.11.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
JAR
17.02.00, 24 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Svenja Ochsner/Joanne Zuger vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - Vzájomné zápasy
Svenja Ochsner form & Elena Bogdan form
Svenja Ochsner/Joanne Zuger - posledné zápasy
W25 Klosters - antuka |
22.06.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova/Jesika Maleckova | 6-73, 2-6 | | detail zápasu |
W60 Bellinzona - antuka |
06.04.21 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina/Valeria Savinykh | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
W15 Sharm - tvrdý |
26.02.21 semifinále | vs. Lisa-Marie Rioux/Erika Sema | 5-7, 3-6 | | detail zápasu |
25.02.21 štvrťfinále | vs. Demi Tran/Lian Tran | 2-6, 6-1, 10-5 | | detail zápasu |
23.02.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini/Raphaelle Lacasse | 6-0, 6-2 | | detail zápasu |
W25 Potchefstroom - tvrdý |
05.03.20 štvrťfinále | vs. Samantha Murray/Fanny Stollar | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
04.03.20 1. kolo | vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
W15 Manacor - tvrdý |
29.01.20 štvrťfinále | vs. Jenny Duerst/Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
28.01.20 1. kolo | vs. Elena Bogdan/Warona Mdlulwa | 7-5, 2-6, 10-8 | | detail zápasu |
W15 Antalya - tvrdý |
23.09.19 1. kolo | vs. Cemre Anil/Melis Sezer | 0-6, 6-2, 8-10 | | detail zápasu |
W15 Antalya - tvrdý |
16.09.19 štvrťfinále | vs. Manon Arcangioli/Anita Wagner | 4-6, 6-2, 13-11 | | detail zápasu |
16.09.19 semifinále | vs. Emily Seibold/Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
16.09.19 1. kolo | vs. Julita Saner/Doga Turkmen | 6-1, 3-6, 10-6 | | detail zápasu |
16.09.19 finále | vs. Rina Saigo/Yukina Saigo | 2-6, 0-6 | | detail zápasu |
Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý |
03.11.20 1. kolo | vs. Valentina Ryser/Lulu Sun | 0-6, 6-4, 3-10 | | detail zápasu |
W15 Sharm - tvrdý |
29.10.20 štvrťfinále | vs. Dasha Ivanova/Sofia Sewing | 3-5, - Elena Bogdan/Warona Mdlulwa - skreč | | detail zápasu |
27.10.20 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova/Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
W15 Sharm - tvrdý |
20.10.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka/Valeriya Strakhova | 3-6, 0-6 | | detail zápasu |
W15 Sharm - tvrdý |
13.10.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova/Sofia Sewing | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Sharm - tvrdý |
06.10.20 1. kolo | vs. Emma Davis/Nicole Fossa Huergo | 6-3, 4-6, 3-10 | | detail zápasu |
W15 Santarem - tvrdý |
15.09.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves/Ingrid Martins | 0-6, 1-6 | | detail zápasu |
W25 Montemor - tvrdý |
03.09.20 štvrťfinále | vs. Svenja Ochsner/Nina Stadler | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
01.09.20 1. kolo | vs. Lou Brouleau/Freya Christie | 6-4, 2-6, 10-6 | | detail zápasu |
W25 Potchefstroom - tvrdý |
12.03.20 štvrťfinále | vs. Amandine Hesse/Harmony Tan | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
10.03.20 1. kolo | vs. Christine Kruger/Mbali Langa | 6-3, 7-61 | | detail zápasu |
W25 Potchefstroom - tvrdý |
04.03.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
W25 Grenoble - tvrdý I. |
11.02.20 1. kolo | vs. Irys Ekani/Lea Tholey | 6-71, 6-73 | | detail zápasu |
W15 Manacor - tvrdý |
28.01.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner/Joanne Zuger | 5-7, 6-2, 8-10 | | detail zápasu |
W25 Petit - tvrdý |
24.01.20 1. kolo | vs. Mylene Halemai/Manon Leonard | 6-74, 5-7 | | detail zápasu |
W15 Fort - tvrdý |
18.01.20 semifinále | vs. Alexandra Riley/Jamilah Snells | 3-6, 7-5, 7-10 | | detail zápasu |
17.01.20 štvrťfinále | vs. Althea Hudson/Zora Hudson | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |