INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ena Kajevic vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
04.08.17 | štvrťfinále | Ekaterine Gorgodze | Ena Kajevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
Ena Kajevic form & Ekaterine Gorgodze form
Ena Kajevic - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
14.09.20 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |