ZÁPAS
19.12.11 | 2. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Chihiro Takayama | 6-3, 6-3 | Ankara | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterine Gorgodze vs. Chihiro Takayama - Vzájomné zápasy
19.12.11 | 2. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Chihiro Takayama | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Ankara | tvrdý I. |
Ekaterine Gorgodze form & Chihiro Takayama form
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Chihiro Takayama - posledné zápasy
W15 Fukui - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 0-3, - Chihiro Takayama - skreč | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Daria Domova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Riko Hiroshima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 7-68, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Zongyu Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Caroline Romeo | - Chihiro Takayama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 0-4, - Chihiro Takayama - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Yidi Yang | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu |