INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Bondar vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
10.07.21 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Budapest | antuka |
25.06.19 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-65, 7-64 | detail zápasu | London | tráva |
13.03.19 | 1. kolo | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | W25 Sao | antuka |
10.05.16 | 1. kolo | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | Gyor | antuka |
23.01.16 | semifinále | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
16.11.15 | semifinále | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anna Bondar form & Ekaterine Gorgodze form
Anna Bondar - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |