ZÁPAS
25.02.20 | kvalifik. | Ekaterina Yashina | Daria Krasnova | 6-1, 7-62 | W25 Moscow | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Yashina | Daria Krasnova | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/41 (80%) | 22/35 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/16 (38%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/64 (48%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkom | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 3 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Daria Krasnova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daria Krasnova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Ekaterina Yashina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Daria Krasnova | |
0-0 | ||
Ekaterina Yashina | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-1 | Daria Krasnova | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daria Krasnova | |
0-0 | ||
Ekaterina Yashina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-2 | Daria Krasnova | |
0-0 | ||
Ekaterina Yashina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Daria Krasnova | |
0-0 | ||
Ekaterina Yashina | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Ekaterina Yashina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Daria Krasnova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Yashina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Daria Krasnova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ekaterina Yashina | 6-6 | |
0-0 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Yashina vs. Daria Krasnova - Vzájomné zápasy
25.02.20 | kvalifik. | Ekaterina Yashina | Daria Krasnova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | W25 Moscow | tvrdý I. |
Ekaterina Yashina form & Daria Krasnova form
Ekaterina Yashina - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 štvrťfinále | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Daria Krasnova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-76, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-73, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 0-3, - Daria Krasnova - skreč | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.21 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Karen Marthiens | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 7-65, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tea Pavlicic Pavlicic | 7-5, 6-0 | detail zápasu |