INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ioana Gaspar vs. Ekaterina Vishnevskaya - Vzájomné zápasy
21.12.18 | štvrťfinále | Ekaterina Vishnevskaya | Ioana Gaspar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Ioana Gaspar form & Ekaterina Vishnevskaya form
Ioana Gaspar - posledné zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterina Vishnevskaya - posledné zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |