ZÁPAS
25.02.20 | kvalifik. | Ekaterina Vishnevskaya | Elena Malygina | 7-64, 6-1 | W25 Moscow | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Vishnevskaya | Elena Malygina | |
1. podanie % | 43/84 (51%) | 41/71 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/43 (67%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/41 (44%) | 8/30 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 38/71 (54%) | 37/84 (44%) |
Vyhrané body celkom | 85/155 (55%) | 70/155 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Malygina | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-30 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 5-5 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-6 | Elena Malygina | |
0-0 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Vishnevskaya vs. Elena Malygina - Vzájomné zápasy
25.02.20 | kvalifik. | Ekaterina Vishnevskaya | Elena Malygina | 7-64, 6-1 | detail zápasu | W25 Moscow | tvrdý I. |
Ekaterina Vishnevskaya form & Elena Malygina form
Ekaterina Vishnevskaya - posledné zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Elena Malygina - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |