ZÁPAS
17.01.18 | 1. kolo | Ekaterina Vishnevskaya | Alena Fomina | 6-0, 1-6, 6-2 | Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Vishnevskaya | Alena Fomina | |
1. podanie % | 45/86 (52%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/45 (67%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/41 (39%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 35/57 (61%) | 40/86 (47%) |
Vyhrané body celkom | 81/143 (57%) | 62/143 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Vishnevskaya vs. Alena Fomina - Vzájomné zápasy
17.01.18 | 1. kolo | Ekaterina Vishnevskaya | Alena Fomina | 6-0, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ekaterina Vishnevskaya form & Alena Fomina form
Ekaterina Vishnevskaya - posledné zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Alena Fomina - posledné zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |