Rusko
11.10.91, 32 rokov
11.10.91, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ekaterina Strogonova vs. Cemre Anil - Vzájomné zápasy
07.02.11 | 2. kolo kval. | Ekaterina Strogonova | Cemre Anil | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ekaterina Strogonova form & Cemre Anil form
Ekaterina Strogonova - posledné zápasy
San Severo - antuka | ||||
25.04.11 1. kolo kval. | vs. Valeria Prosperi | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
11.04.11 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibenik - antuka | ||||
04.04.11 | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Monika Sirilova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.11 | vs. Milena Zubkov | 0-6, - Ekaterina Strogonova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.02.11 | vs. Aleksandra Treskunova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.11 2. kolo kval. | vs. Ema Burgic Bucko | 2-6, - Ekaterina Strogonova - skreč | detail zápasu | |
28.02.11 1. kolo kval. | vs. Olga Kishchun | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.02.11 1. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.11 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.02.11 kvalifik. | vs. Mukhabbat Saidova | 6-4, 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.02.11 1. kolo kval. | vs. Stephanie Scimone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.11 2. kolo kval. | vs. Emily Madill | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.02.11 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.11 kvalifik. | vs. Beatrice Cedermark | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.11 1. kolo kval. | vs. Janine Koleta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Locri - antuka | ||||
09.08.10 1. kolo | vs. Maria-Belen Corbalan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
La Habana - tvrdý | ||||
08.12.08 1. kolo | vs. Yenisleydis Calana-Rodriguez | 1-6, 0-3, - Ekaterina Strogonova - skreč | detail zápasu | |
La Habana - tvrdý | ||||
01.12.08 1. kolo | vs. Josymar Escalona | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
01.12.08 2. kolo | vs. Francesca Segarelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Augusta Siracusa - antuka | ||||
22.10.07 1. kolo | vs. Sophie Cornerotte | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Cemre Anil - posledné zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |