ZÁPAS
24.07.18 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Paula Baranano | 6-2, 6-2 | Tampere | antuka |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Shalimova | Paula Baranano | |
1. podanie % | 28/61 (46%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/28 (86%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/33 (33%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/54 (57%) | 26/61 (43%) |
Vyhrané body celkom | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 8 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Paula Baranano | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Paula Baranano | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Paula Baranano | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Paula Baranano | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Paula Baranano | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Paula Baranano | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Paula Baranano | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-1 | Paula Baranano | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-2 | |
Ekaterina Shalimova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Shalimova vs. Paula Baranano - Vzájomné zápasy
24.07.18 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Paula Baranano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tampere | antuka |
Ekaterina Shalimova form & Paula Baranano form
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Paula Baranano - posledné zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.06.18 štvrťfinále | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.18 2. kolo | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |