Linnea Malmqvist vs. Ekaterina Shalimova

Linnea Malmqvist vs. Ekaterina Shalimova - Obidos - porovnanie

ZÁPAS

Linnea Malmqvist Ekaterina Shalimova

ŠTATISTIKY


Linnea Malmqvist
Švédsko
30.05.98, 20 rokov




731
26
14 199 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
01.06.00, 18 rokov







Ekaterina Shalimova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Linnea Malmqvist vs. Ekaterina Shalimova - Vzájomné zápasy

05.06.181. koloEkaterina ShalimovaLinnea Malmqvist5-7, 6-4, 6-3 detail zápasuPortugal Obidos koberec

Linnea Malmqvist - posledné zápasy

Tunisia Monastir - tvrdý
21.11.18
1. kolo
vs. Yuka Hosoki6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia Monastir - tvrdý
18.11.18
finále
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie6-73, 1-6 prehradetail zápasu
17.11.18
štvrťfinále
vs. Chiara Scholl6-2, 6-2 výhradetail zápasu
17.11.18
semifinále
vs. Timea Jaruskova6-3, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
16.11.18
2. kolo
vs. Adriana Rajkovic4-6, 7-65, 3-1, Adriana Rajkovic - skrečvýhradetail zápasu
14.11.18
1. kolo
vs. Doroteja Joksovic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom Wirral - tvrdý I.
29.10.18
kvalifik.
vs. Eden Silva3-6, 0-6 prehradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Pitak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
26.10.18
štvrťfinále
vs. Vaidehi Chaudhari6-72, 3-6 prehradetail zápasu
25.10.18
2. kolo
vs. Warona Mdlulwa6-1, 6-0 výhradetail zápasu
24.10.18
1. kolo
vs. Tamara Bizhukova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
20.10.18
semifinále
vs. Anastasia Sukhotina4-6, 6-71 prehradetail zápasu
19.10.18
štvrťfinále
vs. Jelena Stojanovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Jantje Tilbuerger6-2, 6-2 výhradetail zápasu
17.10.18
1. kolo
vs. Yulia Sokolovskaya6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
29.09.18
2. kolo kval.
vs. Ingrid Neel4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
24.09.18
kvalifik.
vs. Mirjam Bjorklund2-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Fiona Ganz7-5, 7-66 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.09.18
1. kolo kval.
vs. Leonie Kung3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain Marbella - antuka
05.09.18
2. kolo
vs. Julia Payola2-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Amandine Cazeaux6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Switzerland Caslano - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Sara Gambogi6-75, 4-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Chiswick - tvrdý
08.08.18
2. kolo
vs. Valentini Grammatikopoulou5-6, - Linnea Malmqvist - skrečprehradetail zápasu
07.08.18
1. kolo
vs. Urszula Radwanska7-5, 7-5 výhradetail zápasu
06.08.18
kvalifik.
vs. Mathilde Armitano6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Ireland Dublin - koberec
03.08.18
štvrťfinále
vs. Sasha Hill6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
03.08.18
štvrťfinále
vs. Sasha Hill6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
02.08.18
2. kolo
vs. Jennifer Timotin6-75, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
02.08.18
2. kolo
vs. Jennifer Timotin6-75, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Ekaterina Shalimova - posledné zápasy

Spain Sant Cugat - antuka
29.10.18
kvalifik.
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Adithya Karunaratne6-4, 6-3 výhradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Paige Wise6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Seville - antuka
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Helena Sophie Engels6-0, 7-61 výhradetail zápasu
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Romy Koelzer5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
09.10.18
1. kolo
vs. Mariam Bolkvadze4-6, 1-6 prehradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Laura Rijkers6-1, 6-4 výhradetail zápasu
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Aminata Sall6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
03.10.18
1. kolo
vs. Aleksandrina Naydenova0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
26.09.18
1. kolo
vs. Pemra Ozgen1-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Katharina Hering2-6, 6-2, 6-0 výhradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Anna Pribylova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Lucia Cortez Llorca3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Ainhoa Atucha Gomez3-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
Finland Tampere - antuka
27.07.18
štvrťfinále
vs. Bojana Marinkovic2-6, 5-7 prehradetail zápasu
26.07.18
2. kolo
vs. Svetlana Iansitova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
24.07.18
1. kolo
vs. Paula Baranano6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
11.06.18
kvalifik.
vs. Olga Parres Azcoitia3-6, 7-64, 3-6 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
08.06.18
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone2-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Linnea Malmqvist5-7, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Kelly Williford6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
28.05.18
kvalifik.
vs. Svenja Ochsner3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.05.18
1. kolo kval.
vs. Sara Neto6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Khimki - tvrdý I.
29.04.18
2. kolo kval.
vs. Angelina Gabueva1-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Alina Silich1-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
27.02.18
1. kolo
vs. Olga Doroshina5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Russia Saint Petersburg - tvrdý I.
18.09.17
2. kolo kval.
vs. Akgul Amanmuradova3-6, 6-77 prehradetail zápasu
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Anastasia Chikalkina6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Finland Savitaipale - antuka
03.08.17
2. kolo
vs. Marie Benoit1-6, 0-6 prehradetail zápasu
01.08.17
1. kolo
vs. Diana Shevchenko6-2, 6-4 výhradetail zápasu
<