INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Katharina Hering vs. Ekaterina Shalimova - Vzájomné zápasy
24.09.18 | kvalifik. | Ekaterina Shalimova | Katharina Hering | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Katharina Hering form & Ekaterina Shalimova form
Katharina Hering - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |