ZÁPAS
12.09.19 | 2. kolo | Ekaterina Shalimova | Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | W15 Ceuta | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ekaterina Shalimova | Jessica Bouzas Maneiro | |
1. podanie % | 34/65 (52%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/34 (68%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/31 (52%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 26/65 (40%) |
Vyhrané body celkom | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-15 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
Ekaterina Shalimova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterina Shalimova vs. Jessica Bouzas Maneiro - Vzájomné zápasy
12.09.19 | 2. kolo | Ekaterina Shalimova | Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Ceuta | tvrdý |
Ekaterina Shalimova form & Jessica Bouzas Maneiro form
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Jessica Bouzas Maneiro - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
17.02.24 finále | vs. Hailey Baptiste | 6-711, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 štvrťfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Rebecca Sramkova | 7-64, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Celine Naef | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-61, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | detail zápasu |